Ανασκόπηση πρώτης μέρας των κλειστών προκριματικών για το IEM Katowice

4 έτη πριν.

Ποιες ομάδες θα καταφέρουν να βρεθούν στην μεγάλη διοργάνωση;

Ολοκληρώθηκε και η πρώτη μέρα των κλειστών προκριματικών για το IEM Katowice και τώρα θα δούμε τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων, όπως μας τα παρουσίασε το Gamurs

Ευρωπαϊκά Προκριματικά

Upper Bracket: Round One

  • BIG vs. FlipSid3 Tactics || 1-2
    • Cobblestone: 5-16 (F3)
    • Train: 16-8 (BIG)
    • Mirage: 16-19 (F3)
  • Tricked Esport vs. GODSENT || 2-1
    • Cobblestone: 11-16 (GOD)
    • Mirage: 16-10 (Tricked)
    • Train: 16-6 (Tricked)
  • Heroic vs. Epsilon Esports || 2-0
    • Mirage: 16-13 (Heroic)
    • Nuke: 19-15 (Heroic)

Upper Bracket: Round Two

  • G2 Esports vs. FlipSid3 Tactics || 2-0
    • Nuke: 16-12 (G2)
    • Cache: 16-8 (G2)
  • Fnatic vs. mousesports || 2-1
    • Mirage: 16-10 (FNC)
    • Cache: 12-16 (mouz)
    • Overpass: 16-6 (FNC)
  • Natus Vincere vs. Tricked Esport || 2-0
    • Nuke: 16-7 (Na`Vi)
    • Mirage: 16-9 (Na`Vi)
  • Team EnVyUs vs. Heroic || 1-2
    • Dust II: 16-13 (nV)
    • Mirage: 7-13 (Heroic)
    • Train: 18-22 (Heroic)

Upper Bracket: Round Three

  • G2 Esports vs. Fnatic || 0-2
    • Train: 6-16 (FNC)
    • Cache: 12-16 (FNC)

Lower Bracket: Round One

  • mousesports vs. GODSENT || 2:1
    • Cobblestone: 15-19 (GOD)
    • Nuke: 16-9 (mouz)
    • Cache: 16-3 (mouz)
  • FlipSid3 Tactics vs. Epsilon Esports || 1-2
    • Cache: 8-16 (Epsilon)
    • Nuke: 16-12 (F3)
    • Cobblestone: 9-16 (Epsilon)
  • Team EnVyUs vs. BIG || 2-1
    • Cobblestone: 6-16 (BIG)
    • Nuke: 16-14 (nV)
    • Dust II: 16-12 (nV)

Από την άλλη, την ώρα που έκλεινε η πρώτη μέρα για την Ευρώπη, ξεκίνησε η διαδικασία και στην Βόρεια Αμερική, όπου τα αποτελέσματα διαμορφώθηκαν ως εξής:

Upper Bracket: Semifinals

  • Team Liquid vs. Misfits || 2-0
    • Overpass: 16-8 (TL)
    • Cache: 16-9 (TL)
  • Counter Logic Gaming vs. Immortals || 0-2
    • Train: 8-16 (IMT)
    • Cobblestone: 5-16 (IMT)

Upper Bracket: Finals

  • Team Liquid vs. Immortals || 1-2
    • Cobblestone: 16-14 (TL)
    • Overpass: 2-16 (IMT)
    • Cache: 2-16 (IMT)

Lower Bracket: Semifinals

  • Misfits vs. Counter Logic Gaming || 2-0
    • Cache: 16-14 (MSF)
    • Train: 16-11 (MSF)

Lower Bracket: Finals

  • Team Liquid vs. Misfits || 2-0
    • Cobblestone: 16-4 (TL)
    • Mirage: 16-8 (TL)

Η δεύτερη μέρα από την άλλη ξεκινά στις 16:00 για τις Ευρωπαϊκές ομάδες, ενώ στις 22:00 θα πάρει την σκυτάλη η Βόρεια Αμερική! Ποιες ομάδες πιστεύετε ότι θα προκριθούν;

[author_sign user_login=”angelgraph”]

Comments

Αυτός ο Ιστότοπος χρησιμοποιεί Μπισκότα (Cookies)

Τα Cookies είναι αρχεία τα οποία αποθηκεύονται στον υπολογιστή σας και μας βοηθάνε να σας εξυπηρετούμε καλύτερα με βάση τις προσωπικές σας προτιμήσεις.Τα Cookies μας είναι απόλυτα ασφαλή.

Καθώς και Cookies προερχόμενα απο τρίτες σελίδες, όπως Google Analytics, Facebook και Twitter, για ανάλυση των προτιμήσεων σας στο περιεχομένο της Ιστοσελίδας μας και για τα Comments σας, για να σας παρέχουμε περισσότερο και καλύτερο υλικο.

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ

x
Scroll To Top