CLICK FOR FRESH NEWS
NEWS
05/02/2017

Ανασκόπηση πρώτης μέρας των κλειστών προκριματικών για το IEM Katowice

Ολοκληρώθηκε και η πρώτη μέρα των κλειστών προκριματικών για το IEM Katowice και τώρα θα δούμε τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων, όπως μας τα παρουσίασε το Gamurs

Ευρωπαϊκά Προκριματικά

Upper Bracket: Round One

  • BIG vs. FlipSid3 Tactics || 1-2
    • Cobblestone: 5-16 (F3)
    • Train: 16-8 (BIG)
    • Mirage: 16-19 (F3)
  • Tricked Esport vs. GODSENT || 2-1
    • Cobblestone: 11-16 (GOD)
    • Mirage: 16-10 (Tricked)
    • Train: 16-6 (Tricked)
  • Heroic vs. Epsilon Esports || 2-0
    • Mirage: 16-13 (Heroic)
    • Nuke: 19-15 (Heroic)

Upper Bracket: Round Two

  • G2 Esports vs. FlipSid3 Tactics || 2-0
    • Nuke: 16-12 (G2)
    • Cache: 16-8 (G2)
  • Fnatic vs. mousesports || 2-1
    • Mirage: 16-10 (FNC)
    • Cache: 12-16 (mouz)
    • Overpass: 16-6 (FNC)
  • Natus Vincere vs. Tricked Esport || 2-0
    • Nuke: 16-7 (Na`Vi)
    • Mirage: 16-9 (Na`Vi)
  • Team EnVyUs vs. Heroic || 1-2
    • Dust II: 16-13 (nV)
    • Mirage: 7-13 (Heroic)
    • Train: 18-22 (Heroic)

Upper Bracket: Round Three

  • G2 Esports vs. Fnatic || 0-2
    • Train: 6-16 (FNC)
    • Cache: 12-16 (FNC)

Lower Bracket: Round One

  • mousesports vs. GODSENT || 2:1
    • Cobblestone: 15-19 (GOD)
    • Nuke: 16-9 (mouz)
    • Cache: 16-3 (mouz)
  • FlipSid3 Tactics vs. Epsilon Esports || 1-2
    • Cache: 8-16 (Epsilon)
    • Nuke: 16-12 (F3)
    • Cobblestone: 9-16 (Epsilon)
  • Team EnVyUs vs. BIG || 2-1
    • Cobblestone: 6-16 (BIG)
    • Nuke: 16-14 (nV)
    • Dust II: 16-12 (nV)

Από την άλλη, την ώρα που έκλεινε η πρώτη μέρα για την Ευρώπη, ξεκίνησε η διαδικασία και στην Βόρεια Αμερική, όπου τα αποτελέσματα διαμορφώθηκαν ως εξής:

Upper Bracket: Semifinals

  • Team Liquid vs. Misfits || 2-0
    • Overpass: 16-8 (TL)
    • Cache: 16-9 (TL)
  • Counter Logic Gaming vs. Immortals || 0-2
    • Train: 8-16 (IMT)
    • Cobblestone: 5-16 (IMT)

Upper Bracket: Finals

  • Team Liquid vs. Immortals || 1-2
    • Cobblestone: 16-14 (TL)
    • Overpass: 2-16 (IMT)
    • Cache: 2-16 (IMT)

Lower Bracket: Semifinals

  • Misfits vs. Counter Logic Gaming || 2-0
    • Cache: 16-14 (MSF)
    • Train: 16-11 (MSF)

Lower Bracket: Finals

  • Team Liquid vs. Misfits || 2-0
    • Cobblestone: 16-4 (TL)
    • Mirage: 16-8 (TL)

Η δεύτερη μέρα από την άλλη ξεκινά στις 16:00 για τις Ευρωπαϊκές ομάδες, ενώ στις 22:00 θα πάρει την σκυτάλη η Βόρεια Αμερική! Ποιες ομάδες πιστεύετε ότι θα προκριθούν;

Shares
Scroll To Top